MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 6798014
*
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:43:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 17:03:48
1
300 kr
28/1 21:01:41
2
350 kr
29/1 05:59:22
1
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
7075 Vägghylla
Marcel Siard, Kartell, Italien, 1965 ca, röd plast..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:02
*
Vägghylla
Läs mer om 50-tal
nr 679 8014
Vägghylla
50-tal, höjd: 65
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 17:03:48 | 1 | 300 kr |
28/1 21:01:41 | 2 | 350 kr |
29/1 05:59:22 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp vägghylla
-
7075 Vägghylla
Marcel Siard, Kartell, Italien, 1965 ca, röd plast..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:02